fbpx

Robinson

Robinson Fanna, Husberg och Svedia
Rektor Veronica Sandberg
veronica.sandberg@robinson.nu
Tel: 076-207 31 90

Robinson Vårfru
Rektor Helena Petersson
helena.petersson@robinson.nu
Tel: 070-351 24 76

Robinson Valsjön
Rektor Elin Buchar
elin.buchar@robinson.nu
Tel: 070-445 54 52

Thea

Thea Linköping
Rektor Anders Noebe
anders.noebe@theagrundskola.se
Tel: 070-166 07 15

Thea Bromma
Rektor Aurora Gabrielsson
aurora.gabrielsson@theagrundskola.se
Tel: 070-000 99 28

Tellusskolan

Tellusskolan Tibble
Rektor Karin Bergwall
karin.bergwall@tellusskolan.se
Tel: 070-090 51 59

Så ställer du dig i kö

Robinsons skolor i Enköping
Klicka här för att ställa dig i kö till någon av våra fyra skolor i Enköping.


Robinson Explorer
Klicka här för att ställa dig i kö till Robinson Explorer i Österåker.


Thea Linköping
Klicka här för att ställa dig i kö till Thea Linköping


Thea Bromma
Klicka här för att ställa dig i kö till Thea Bromma


Tellusskolan Tibble
Klicka här för att ställa dig i kö för Tellusskolan Tibble.

Kontakta oss

    integritetspolicyn

    Den här sidan skyddas av reCAPTCHA och Googles Integritetspolicy & Användarvillkor